Nauja Baužienė Morta - Šv.Mykolo bažnyčia Vilniuje Padidinti

Baužienė Morta - Šv.Mykolo bažnyčia Vilniuje

2004, Lietuvių kalba, Savastis, 82 p., m.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,06 €.


2,45 €

Apie prekę

Kai Leonas Sapiega pradėjo ansamblio kūrimą, šioje Vilniaus senamiesčio dalyje jau buvo keletas šventovių. Dabartinėje vietoje, tik didesnėje teritorijoje jau stovėjo Šv. Onos bei Šventųjų Bernardino ir Pranciškaus bažnyčios, o priešais jas, kur dabar yra Maironio gatvė, buvo didelės kapinės. Veikė du bernardinų vienuolynai: vyrų prie minėtos bažnyčios ir moterų - Šv. Pranciškaus trečiojo ordinoregulos Užupyje Malūnų gatvėje. A. Volano gatvėje, kur dabar yra Švietimo ir mokslo ministerija, buvo kalvinų maldos namai, o netoliese prie Vilnios - Skaisčiausios Dievo Motinos soboras. Taigi šventovių tarsi ir pakako. Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčia buvo pastatyta1594-1627 m. kaip bernardinių vienuolyno šventovė ir Sapiegų šeimos mauzoliejus. Visiems norintiems detaliau susipažinti su ilga ir sudėtinga bažnyčios istorija, jos raida, bažnyčios architektūra, mecenatų Sapiegų šeimos garbinga veikla skirtas šis leidinys.

Būklė-labai gera, bet truputį patrinta nugarėlės apačia ir viršus, o apatiniai viršelio ir visų puslapių kampai apgadinti (apgraužti).

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Baužienė Morta - Šv.Mykolo bažnyčia Vilniuje

Baužienė Morta - Šv.Mykolo bažnyčia Vilniuje

2004, Lietuvių kalba, Savastis, 82 p., m.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: