Nauja Conran Terence - Būtinoji namų knyga: patikima knyga apie būsto dizainą Padidinti

Conran Terence - Būtinoji namų knyga: patikima knyga apie būsto dizainą

1998, Lietuvių kalba, Charibdė, 272 p., k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 9 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,27 €.


9,95 €

Apie prekę

Be Būtinosios namų knygos neišsivers nė vienas, sumanęs pakeisti ar atnaujinti savo būstą. Ji praktiška ir įkvepianti, puikiai iliustruota ir kimšte prikimšta šiuolaikinės informacijos. Ši knyga padės jums naujai pažvelgti į savo namus; negana to, joje rasite minčių bei patarimų, kaip paversti savo namus gyvenimo širdimi. Knygą sudaro penki skyriai: 1. Vietos dvasia-Autorius nukreipia savo išlavintą žvilgsnį į tai, kas namą paverčia namais; įžangoje dėstomoms mintims įkvėpimas atėjo iš praeities, iš miesto bei kaimo kraštovaizdžio, plačių užmojų bei malonių smulkmenų. 2. Pokyčių erdvė-Išsamūs, autoritetingi patarimai kaip iki galo išnaudoti turimą erdvę: aiškinama statinių sandara; prioritetų nustatymas; apšildymo, santechnikos ir elektros instaliacija; erdvės pertvarkymas; patariama, kaip dirbti su projektuotojais, dizaineriais ir rangovais. 3. Gyvenamieji kambariai-Puikiai iliustruotas skyrius, atspindinti mūsų gyvenimo stilių-juk gyvename ne kambariuose, kurių kiekvienas pritaikytas tam tikrai veiklai, bet dažnai ribotoje erdvėje, kur atliekami labai skirtingi darbai: gaminame maistą bei valgome, dirbame, ilsimės ir pramogaujame, skalbiame bei miegame. 4. Žinynas-Išsami dekoravimo bei apstatymo galimybių apžvalga, kurioje aptariami bei siūlomi geriausi sienų, grindų, langų, minkštų baldų bei apšvietimo būdai. 5.-Kaip išvengti bėdos-Nepakeičiamas sąrašas darbų, kuriuos būtina atlikti, kad namai patikimai mums tarnautų, taip pat patarimai, kaip elgtis nelaimės atveju: nuo užsiliepsnojusios keptuvės iki prakiurusio stogo ar užpiltos vonios.

Būklė-labai gera, bet truputį patrinti viršelio kampučiai, priešlapio apačioje yra dvi rudos dėmelės. Patrintas aplankas.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Conran Terence - Būtinoji namų knyga: patikima knyga apie būsto dizainą

Conran Terence - Būtinoji namų knyga: patikima knyga apie būsto dizainą

1998, Lietuvių kalba, Charibdė, 272 p., k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: