Nauja Budrys Stasys - Bronius Vyšniauskas Padidinti

Budrys Stasys - Bronius Vyšniauskas

1969, Lietuvių kalba, Vaga, puslapiai nesunumeruoti, 33 darbų nuotraukos, m.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,09 €.


3,55 €

Apie prekę

Knyga apie skulptorių B.Vyšniauską. Tai plataus diapozono dailininkas. sukūręs beveik visų žanrų, įvairios tematikos ir paskirties skulptūrų: figūrinių kompozicijų ir portrertų, monumentalių dekoratyvinių ir mažosios plastikos darbų, memorialinių paminklų, istorinės-revoliucinės ir nūdienės tematikos kūrinių, puikių reljefų. B.Vyšniausko kūrybinei individualybei būdingas emocionalumas. subtilus poetinis vaizdų traktavimas, lyrizmas, kameriškumas. B.Vyšniausko kūryba daug kuo artima O.Rodeno mokyklos principams, tačiau kai kuriuose jo darbuose vyrauja ne tapybiška lipdyba, o plastinis formos konstravimas. Šitai jį suartina jau su porodeninio periodo skulptūros mokykla. B.Vyšniauskas naudoja įvairias medžiagas, tačiau geriausiai minėtas jo braižo savybes atskleidžia marmuras, bronza ir terakota.

Būklė-labai gera, bet patrinti viršelio kampučiai ir nugarėlė. Ant priekinio viršelio ties nugarėle šviesiai rusvos dėmės.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Budrys Stasys - Bronius Vyšniauskas

Budrys Stasys - Bronius Vyšniauskas

1969, Lietuvių kalba, Vaga, puslapiai nesunumeruoti, 33 darbų nuotraukos, m.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: