Browne Sylvia - Amžių pabaiga. Prognozės ir pranašystės apie pasaulio pabaigą Padidinti

Browne Sylvia - Amžių pabaiga. Prognozės ir pranašystės apie pasaulio pabaigą

2020, Lietuvių kalba, Dajalita, 264 p., m.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,09 €.


3,95 €

Apie prekę

"Jei mane matėte per televiziją, jei klausėtės mano paskaitų ar skaitėte mano knygas, jūs žinote, kaip tvirtai aš tikiu, jog žinios yra jėga ir kad kažko išsigandus pirmiausia reikia kuo daugiau apie tą reiškinį sužinoti. Aš jūsų neįkalbinėsiu nebijoti pasaulio pabaigos, nes mes, žmonės, kaip įsitikinsite skaitydami šią knygą esame kone genetiškai linkę apie tai galvoti ir dėl to nerimauti. Užtat visada jus entuziastingai raginsiu šviestis, ugdytis savitus požiūrius ir turbūt svarbiausia - aiškintis, ar galima rinktis tarp šios planetos sunaikinimo ir jos išgelbėjimo." Sylvia Browne Knygos "Amžių pabaiga: prognozės ir pranašystės apie pasaulio pabaigą" tikslas - baimę pakeisti faktais, įrodyti, kad žinios yra jėga, ir jus nuoširdžiai patikinti, jog net tuo atveju, jei rytoj būtų pasaulio pabaiga (o to nebus), Dievas mus išsaugos amžinybei, kaip Jis pažadėjo mus kurdamas. Knygoje "Amžių pabaiga: prognozės ir pranašystės apie pasaulio pabaigą" autorė su tik jai būdingu aiškumu, išmintimi ir ramybe nagrinėja labiausiai gąsdinančias temas ir atsako į sudėtingiausius klausimus: * Kas mūsų laukia artimiausius penkiasdešimt metų? Artimiausius šimtą metų? * Ką iš tiesų turėjo omenyje didieji pranašai, taip pat Nostradamas ir Apreiškimo knygos autorius? * Jei tikrai bus pasaulio pabaiga, kas tada atsitiks? * Kiekvienam, kuris kada nors svarstė, kur mes einame ir ką galime - jei galime - padaryti, kad išvengtume niūrių biblinių pranašysčių, ši knyga yra įkvepiantis, įžvalgų kupinas vadovas. Turinys:Įvadas. Kodėl ši knyga atsirado dabar. Ką senosios civilizacijos manė apie pasaulio pabaigą. Krikščionys, judėjai ir katalikai apie amžių pabaigą. Kitos didžiosios religijos ir pasaulio pabaiga. Pranašai kalba apie amžių pabaigą . Pasaulio pabaigos kultai. Amžių pabaiga mano akimis. Žmonija amžių pabaigoje.

Būklė-labai gera, bet truputį patrinti priekinio viršelio kampučiai, o pirmų 34 puslapių viršutiniai kampai buvo truputį padrėkę.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Browne Sylvia - Amžių pabaiga. Prognozės ir pranašystės apie pasaulio pabaigą

Browne Sylvia - Amžių pabaiga. Prognozės ir pranašystės apie pasaulio pabaigą

2020, Lietuvių kalba, Dajalita, 264 p., m.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: