Caroline Myss - Šventosios sutartys: pažadinkite savo dieviškąjį potencialą, arba Kaip archetipai padeda pažinti save Padidinti

Caroline Myss - Šventosios sutartys: pažadinkite savo dieviškąjį potencialą, arba Kaip archetipai padeda pažinti save

2019, Lietuvių kalba, Mijalba, 528 p., k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,21 €.


7,95 €

Apie prekę

Caroline Myss, bestselerių autorė, daug metų užsiimanti intuityviuoju medicininės informacijos nuskaitymu, šioje knygoje pristato savo pačios sukurtą archetipais paremtą metodą, kuris padėtų žmonėms geriau pažinti save, suprasti emocines, psichologines ir fizines priežastis, dėl kurių jų kūne atsiranda liga. Archetipai yra jėgos, atsakingos už tai, kad išmoktume tinkamai naudoti savo galią. Kiekvienas archetipas yra vieno universalios energijos aspekto išraiška. Knygoje „Šventosios sutartys“ tyrinėsite savo archetipines energijas ir tai, kaip jos yra susijusios su jūsų karjera, finansais, galios panaudojimu, žmogiškuoju teisingumu prieš dieviškąjį teisingumą, ligomis, šeima, seksualumu, kūryba, santykiais, mirtimi ir kitomis gyvenimo sritimis. Taip pat gilinsitės į tai, kaip archetipinės energijos veikia dvylika sričių, kurios apima visus pagrindinius žmogaus gyvenimo aspektus. Archetipinės įžvalgos padės jums suvokti savo gyvenimo misiją, dvasiškai augti ir išmokti atskleisti savo dieviškąjį potencialą. „Tai yra savęs pažinimo vadovas, kurį parašiau, norėdama padėti jums atpažinti savo asmeninius archetipinius palydovus ir dirbti su jais, kad galėtumėte sužinoti savo gyvenimo misiją ir Šventąją Sutartį. Ši knyga padės atskleisti daug paslapčių, nes išmoksite kitaip pažvelgti į santykius su žmonėmis ir suprasite, kad su visais, kurie atėjo į jūsų gyvenimą, turite Sutartį, nusakančią, kokias pamokas privalote išmokti vieni iš kitų. Čia taip pat mokysitės dvasinės alchemijos – kaip sunkius santykius ir emocijas paversti dvasiniu auksu." „Mūsų žodžiai, mintys, darbai ir vizijos veikia ne tik mūsų sveikatą, bet ir visa, kas mus supa. Kiekvienas žmogus yra svarbi universalios Dvasios dalis ir kiekvienam yra skirta išpildyti Žemėje Šventąją Sutartį, kuri prisideda prie asmeninio dvasinio augimo ir prie visos globalios sielos evoliucijos."

Būklė-labai geras, bet knygos viduryje apie 15-oje puslapių yra pabraukymų tušinuku.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Caroline Myss - Šventosios sutartys: pažadinkite savo dieviškąjį potencialą, arba Kaip archetipai padeda pažinti save

Caroline Myss - Šventosios sutartys: pažadinkite savo dieviškąjį potencialą, arba Kaip archetipai padeda pažinti save

2019, Lietuvių kalba, Mijalba, 528 p., k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: