Žalkauskas Valerijonas ir kiti - Šiuolaikinių kompiuterių programų ir tinklų žodynas (anglų, lietuvių, prancūzų kalbomis)
search
  • Žalkauskas Valerijonas ir kiti - Šiuolaikinių kompiuterių programų ir tinklų žodynas (anglų, lietuvių, prancūzų kalbomis)

Žalkauskas Valerijonas ir kiti - Šiuolaikinių kompiuterių programų ir tinklų žodynas (anglų, lietuvių, prancūzų kalbomis)

5,95 €
Nėra mokesčio
2003, Lietuvių klaba, Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas, 441 p., m.v.
Būklė: Labai gera
Kiekis
Paskutinė prekė

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Žodyne pateikiama per 5000 grafinių vartotojo sąsajų bei kompiuterių tinklų terminų ir pagrindinių dialogo frazių anglų, lietuvių ir prancūzų kalbomis. „Šiuolaikinių kompiuterių programų ir tinklų terminų žodyno“ pagrindą sudaro vertyklės „Jargon“ žodynai. Todėl daugelis žodyno terminų ir pranešimų frazių yra surinkta tiesiai iš „Windows“ programų. Žodyne pateikti „Windows“ sistemoje ir pagrindinėse „Microsoft“ bendrovės programose: „Notepad“, „Paint“, „Windows Explorer“, „Internet Explorer“, „Microsoft Outlook“ ir „Microsoft Word“ vartojami terminai ir frazės. Žodynas papildytas pagrindiniais terminais iš kompiuterių tinklų ir interneto žodynų: „NETGLOS English“, „NETGLOS Frakais“; dvikalbių anglų-prancūzų kalbų interneto žodyno, interneto neologizmų žodyno ir ryšių technikos žodyno. Jame teikiami ir svarbiausi „Microsoft Excel“, „Microsoft PowerPoint“ ir „Microsoft Access“ programų terminai. „Šiuolaikinių kompiuterių programų ir tinklų žodynas“ yra pirmas kompiuterijos žodynas, kuriame pateikiami ir prancūzų kalbos terminai. Rengiant šį žodyną naudotasi bendraisiais anglų-lietuvių ir prancūzų-lietuvių kalbų žodynais, „Dabartinės lietuvių kalbos žodynu“, „Lietuvių kalbos žodynu“, oficialiu prancūzų informatikos terminologijos komisijos leidiniu, „Radioelektronikos terminų žodynu“ ir kt. žodynais. Šis žodynas skirtas kompiuterijos dalykų dėstytojams, informatikos mokytojams, kompiuterių specialistams, studentams, moksleiviams.

Knyga neskaityta.
1 Vienetas