Ravaux-Rallo Elisabeth - Moteris Casanovos laikais Padidinti

Ravaux-Rallo Elisabeth - Moteris Casanovos laikais

2007 Lietuvių kalba, "Vaga" 288 psl. k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,09 €.


3,99 €

Apie prekę

Jos svaigina Europą. Jos pavergia širdis. Vyrai kalba apie jas, svajoja apie jas, rašo apie jas. Jos tikros gražuolės: ant pakaušio susmeigtas kuodelis apsuka galvą Prokuratoriui, o krūties baltumas veda iš proto Jeaną - Jacques'ą Rousseau ir Casanovą. Jos elegantiškai rengiasi ir moka meniškai pasidažyti; jos meistriškai žaidžia meilės žaidimus, ir visai nesvarbu, kas jos tokios: ištekėjusios ar vienuolės, kilmingos damos ar tarnaitės, – visos puikiai geba naudotis savo grožiu ir žavesiu, rengti šventes ir pasirinkti ištikimus „riterius“, tuos „galantiškumo kankinius ir dailiosios lyties vergus“, kaip juos vadina Goldoni. Jos viešpatauja visur: namuose ir rūmuose, Šv. Morkaus aikštėje, teatrų scenose ir vienuolynuose.

Elisabetha Ravoux-Rallo šioje knygoje žvelgia į Venecijos miestą pakėlusi jo kaukę, kad po ja įžiūrėtų šventinio spindesio slepiamą veidą ir sielą. Autorė į savo pasakojimą įpina pačių moterų parašytų mažai žinomų tekstų.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

 Ravaux-Rallo Elisabeth - Moteris Casanovos laikais

Ravaux-Rallo Elisabeth - Moteris Casanovos laikais

2007 Lietuvių kalba, "Vaga" 288 psl. k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: