Nauja Leščinskas Vytautas - Daktaras Lorencas Padidinti

Leščinskas Vytautas - Daktaras Lorencas

2009, Lietuvių kalba, Žaliasis pasaulis, 220 p., k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,09 €.


3,95 €

Apie prekę

Romane „Daktaras Lorencas“ vaizduojami talentingo lietuvių mokslininko nepaprasti darbai, eksperimentai, kurių tikslas – susisiekti su kitais pasauliais ir net sukurti per laiką keliauti skirtą įrenginį, kitaip sakant, laiko mašiną. Sumanymas pavyksta ir kelionėn į netolimą praeitį daktaras Lorencas išsiunčia smalsų žurnalistą Vincą Gaudutį, kuris sėkmingai grįžta į savo gyvenamąjį laiką, o vėliau tampa mokslininko žentu. Deja, nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, daktaras Lorencas priverstas nutraukti tiriamąją veiklą Lietuvoje ir išvyksta į Ameriką. Iš jo laboratorijos iškraustomi moksliniams tyrimams skirti įrenginiai, o likusiame tuščiame pastate verslininku tapęs Vincas Gaudutis įkuria privačią įmonę. Atrodo, visa, ką per daugelį metų mokslininkui pavyko pasiekti, galutinai prarasta ir toliau jam teks tenkintis rutiniška profesoriaus karjera.

Būklė-labai gera, bet yra nedidelė pilka dėmelė priešlapyje ir ruda dėmelė ten, kur sueina puslapiai. Autoriaus dedikacija.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Leščinskas Vytautas - Daktaras Lorencas

Leščinskas Vytautas - Daktaras Lorencas

2009, Lietuvių kalba, Žaliasis pasaulis, 220 p., k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: