Nauja Eco Umberto - Rožės vardas Padidinti

Eco Umberto - Rožės vardas

1991, Lietuvių kalba, "Alna", 429psl., kieti virš.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,12 €.


4,95 €

Apie prekę

„Rožės vardas“ (1980) – pirmasis italų mokslininko semiotiko, meno teoretiko Umberto Eco romanas, kurio šlovės ir populiarumo nepranoko nė vienas kitas jo kūrinys. „Pritrenkianti, komiška, originali knyga“; „Rožės vardas“ įrodė, kad kartais ir tikras literatūros kūrinys gali tapti bestseleriu, kad kokybė ir komercinė sėkmė nebūtinai turi eiti skyrium“, - rašė kritikai pasirodžius vienam iš daugelio pakartotinių „Rožės vardo“ leidimų Italijoje. Romano veiksmas vyksta 1327 metais Šiaurės Italijos kalnuose stūksančiame vienuolyne. Prisidengęs detektyvine fabula, U.Eco įtraukia skaitytoją į filosofines diskusijas, teologinius debatus, į sudėtingą XIV amžiaus gyvenimą su realiais ir išgalvotais veikėjais. Šios knygos skaitymo būdų yra tiek pat kiek skaitytojų; ją galėtume vadinti moderniu „atsakymynu“ į viduramžių klausimus. U.Eco čia panašus į raganių, ilgu aristoteliškosios tradicijos samčiu maišantį viduramžius savo postmodernistiniame katile, o skaitytojai kviečiami žavėtis, stebėtis, linksmintis ir šiurpti vienu metu.

Patrinta nugarėlėds apačia ir viršus, nugarėlė įtrūkusi, patrintas galinio viršelio viršutinis kampas, vidus-labai geras, bet paskutinių 64 puslapių kraštuose yra rusvų dėmių.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Eco Umberto - Rožės vardas

Eco Umberto - Rožės vardas

1991, Lietuvių kalba, "Alna", 429psl., kieti virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: