Nauja Didžioji japonų pasakų ir legendų knyga (2 dalis) Padidinti

Didžioji japonų pasakų ir legendų knyga (2 dalis)

1998, Lietuvių kalba, Tyrai, 205 p., k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 9 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,27 €.


9,95 €

Apie prekę

Ši knyga - unikalus japonų pasakų ir legendų rinkinys. Prieš skaitytoją viena pirmųjų japonų knyga - "kodziki"("senovės įvykių užrašai"). Į rinkinį įtrauktos ir legendos apie stebuklus, atsiskyrėlius ir žynius, kurių gyvenimas mus stebina dorybingumu bei pasiaukojimu, nepaprastai stipriu žmogaus ir gamtos ryšiu. Šioje knygoje pristatomos ir japonų pasakos. Kaip ir kiekvienos tautos pasakose, jose susitiksime su piktais ir gerais, liūdnais ir linksmais veikėjais. Knyga sudomins ne tik jaunąjį skaitytoją, bet ir kiekvieną, norintį susipažinti su senąja japonų pasaulėžiūra, filosofija ir fantazija. Turinys: 1. Japonų pasakos: Jaunojo Jurivakos klajonės. Išsiblaškėlis. Mįsles mėgęs senis. Netikėtai tapęs samurajumi. Chikoičio išdaigos. Mergelė su taure ant galvos. Tinginys Taras. Isumbosis. Žvirblelis Kirptaliežuvėlis. Kalnas Bildubilst. Momotaras. Žvirblelis Muštanugarėlis. Lėkit, lėkit, pelenai! Sesuo vilkolakis. Kas kam lemta. 2. Legendos apie stebuklus (IX - XI a.): Neišvengiamas atpildas. Stebuklingosios statulos ir sutros. Teisingas teismas. Amžinojo džiaugsmo šalis. Pasaulis kupinas stebuklų.

Būklė-labai gera, bet šone ten, kur sueina puslapiai yra maža ruda dėmelė ir, atitinkamai, ant trijų puslapių kraštelių yra po maža rudą dėmelę. Maža rusva dėmelė ir penktame puslapyje ties įrišimu.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Didžioji japonų pasakų ir legendų knyga (2 dalis)

Didžioji japonų pasakų ir legendų knyga (2 dalis)

1998, Lietuvių kalba, Tyrai, 205 p., k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: