Matthew Kelly - Septyni intymumo lygiai Padidinti

Matthew Kelly - Septyni intymumo lygiai

2013, Lietuvių kalba, Alma littera, 248 p., m.v.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,09 €.


3,95 €

Apie prekę

Visi mes trokštame patirti tikrą artumą. Nors mūsų širdys trokšta artumo, atsiverti dažnai būna itin sunku. Mums trukdo baimė būti savimi ir pripažinti savo netobulumą. Kitam žmogui atskleidę savo širdies, proto ir sielos paslaptis, rizikuojame tapti ne tik pažeidžiamais, bet ir kuo nors jam nepriimtinais. Vis dėlto intymumo poreikis skatina išsakyti, kas mus jaudina, įkvepia, neramina, ką vejamės ir nuo ko bėgame, kokie demonai slypi mumyse ir kokias svajones puoselėjame savo širdyje. Ši įkvepianti knyga, kuria remiasi daugelis saviugdos mokytojų, patars, kaip palengva atsikratyti kaustančių baimių ir patirti tikrojo intymumo galią. Įveikę septynis intymumo lygius išgyvename meilę, atsidavimą, pasitikėjimą ir laimę, geriau pažįstame save ir mylimus žmones. Iš skaitytojų atsiliepimų „Kupina išminties, lengvai skaitoma ir įtaigiai parašyta knyga apie santykius, kurioje pateikti praktiniai patarimai bus naudingi kiekvienam, ypač poroms, siekiančioms nuoširdaus ir ilgalaikio intymumo. Man ypač patinka teiginys, kad meilė yra įsipareigojimas kitam žmogui padėti tapti geriausiam.“

Būklė-labai gera, bet atsiklijavęs viršelio paviršinis celofanas ant galinio viršelio apatinio kampo ir truputį įplėštas galinio viršelio viršus.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Matthew Kelly - Septyni intymumo lygiai

Matthew Kelly - Septyni intymumo lygiai

2013, Lietuvių kalba, Alma littera, 248 p., m.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: