Broad Eli - Menas elgtis neįprastai Padidinti

Broad Eli - Menas elgtis neįprastai

2015 Lietuvių kalba, "Eugrimas", 231 psl., k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,18 €.


6,99 €

Apie prekę

Aš esu žmogus, mąstantis kitaip - netradiciškai.
Taip mane apibūdindavo mano pažįstami, šeima, draugai, kolegos, darbuotojai ir kritikai. Kartais kai kurie iš jų mane pavadindavo bepročiu ar kvaištelėjusiu. Tačiau visi turėjo omeny, kad aš mąstau kitaip, nes mano tikslai nerealūs, terminai neįgyvendinami, idėjos sunkai suprantamos, o požiūris nesuderinamas su tradiciniu mąstymu.
O aš tikiu, kad neįprastas elgesys ir atvedė mane į sėkmę. Šioje knygoje noriu jums atskleisti, kaip netradicinis mąstymas gali padėti pasiekti tikslus, kurie kitiems atrodo neįtikėtini.
Kai, žmonės pasirengę tave paremti, bet ypač svarbiomis akimirkomis, pačioje pradžioje, kai bandai kažką sukurti iš nieko, tenka eiti atsiskyrėlio keliu ir vienam įveikti kliūtis bei abejones. Jei jau esate šiame kelyje, knyga bus jums ypač naudinga. Joje rasite pavyzdžių iš patirties, padėsiančių įgyti sąjungininkų ir partnerių. Tai padės netradicinį mąstymą paversti menu ir motyvuotomis pastangomis. Menas elgtis neįprastai nebūtinai pavers jus geru komandos nariu, bet neabejotinai tapsite beprotiškai efektyviu lyderiu.
Ši knyga jums atskleis, kaip informacija, gera analizė ir susitelkimas padeda įgauti drąsos daryti tai, kas kitiems atrodo keista, ir pasiekti sėkmę, kurios niekas iš jūsų nesitiki.''


Autoriaus sėkmės receptas – nebūti tokiam, kaip visi, neplaukti pasroviui, nepasiduoti tradiciniam mąstymui ir baimei suklysti, kelti klausimus, ieškoti savo kelio ir galimybės padaryti geriau nei kiti.
Tai anaiptol nereiškia eiti va bank – skaudžių klaidų padeda išvengti kruopšti analizė, atkaklus darbas ir griežtas požiūris į riziką. Svarbiausia, anot autoriaus, veikti kūrybiškai, nepamirštant atsakomybės ne tik už save, bet ir už kitus: šeimą, darbuotojus, tautą, žmoniją.

AUTORIAUS ŽODIS LIETUVOS SKAITYTOJAMS
"Labai džiaugiuosi, kad galiu kreiptis į Lietuvos žmones jų gimtąja kalba. Mano tėvai didžiavosi lietuviška kilme ir mėgo pasakoti apie savo prieškario tėvynę. Jie nuolat prisimindavo šalies grožį ir jos žmonių gerumą, kurį ir aš turėjau laimės patirti, kai, būdamas jaunesnis, nuvykau į Lietuvą ieškoti savo motinos šaknų. Beldžiau į nepažįstamų žmonių duris ir klausiau, ar kas nors nepamena mano giminių. Niekas neatsisakė padėti. Viena šeima pakvietė prisėsti jų svetainėje, o kiti palydėjo iki mano šeimos sodybos. Namo nebebuvo, ir aš negalėjau sutramdyti emocijų. Žinojau, kad atradau namus - ir ne tik todėl, kad pamačiau, kur kažkada gyveno mano mama.
Ačiū, kad skiriate laiko šiai knygai. Tikiuosi, ji jums patiks ir paskatins gyvenime mąstyti ir elgtis kitaip - neįprastai."

ELI BROAD

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Broad Eli - Menas elgtis neįprastai

Broad Eli - Menas elgtis neįprastai

2015 Lietuvių kalba, "Eugrimas", 231 psl., k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: