Svetika Pranas - Fenologija sode ir darže Padidinti

Svetika Pranas - Fenologija sode ir darže

1972, Lietuvių kalba, Periodika, 109 p., m.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,06 €.


2,45 €

Apie prekę

Turinys: Kas tai yra fenologija. Fenologinių stebėjimų naudingumas. Vaisinių ir daržovinių augalų, jų kenkėjų bei ligų fenologinės fazės. Fenologinių reiškinių taikymas darže. Kada ir kuo naikinti daržovių kenkėjus ir ligas. Fenologinių reiškinių taikymas sode (Ką dirbti sode įvairiais fenologiniais laikotarpiais. Pagrindoinės chemikalų naudojimo taisyklės). Metodiniai patarimai fenologiniams reiškiniams stebėti. Lietuvos fenologinė bibliografija. Priedai: 1. Kai kurie duomenys apie obels kenkėjų fenologiją. 2. Kai kurie duomenys apie obels fenologiją. 3. Fenologinių stebėjimų programa. 4. Rekomenduojamų stebėti ligų ir kenkėjų sąrašas. 5. Chemikalai prieš ligas ir kenkėjus. 6. Sodo ir daržo augalų pažeidimų požymiai.

Būklė-labai gera, bet truputį palankstyti viršelio kampai, patrinta nugarėlės apačia ir viršus, ant priekinio viršelio yra šviesiai rusva dėmė, Nuo 57 puslapio iki knygos pabaigos apatiniai puslapių kampai buvo truputį padrėkę.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Svetika Pranas - Fenologija sode ir darže

Svetika Pranas - Fenologija sode ir darže

1972, Lietuvių kalba, Periodika, 109 p., m.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: