Nauja Hugo Viktoras - Vargdieniai (4 tomai) Padidinti

Hugo Viktoras - Vargdieniai (4 tomai)

1959, Lietuvių kalba, Valstybinė grožinės literatūros leidykla, 4 tomai, k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,18 €.


6,95 €

Apie prekę

Hugo romanas žavi ypatingu lyrizmu, įtemptu veiksmu, personažų dinamiškumu. Rašytojo milžiniška vaizduotė, fantazija, poetiškas temperamentas, išugdytas istorijos jausmas padėjo jam puikiai tapyti vaizduojamos epochos koloritą,pasaulį, kurio prieštaringumuose ir prieštaravimuose atsiskleidžia žmogus. Victor Hugo (1802–1885) – prancūzų romantizmo pradininkas, žymus ir įtakingas XIX a. rašytojas. Romanas Vargdieniai (1862) – vienas brandžiausių ir solidžiausių jo kūrinių. Spalvingos veikėjų istorijos rutuliojasi įtaigiai nutapytame visos epochos fone – atkuriami Napoleono I, restauracijos laikotarpio, 1830 ir 1848 m. revoliucijų ir kiti įvykiai, socialinės, moralinės laikmečio problemos, svarstoma, kas yra teisingumas ir malonė, religija ir tikėjimas, gyvai vaizduojami to meto Paryžiaus užkaboriai.

 Būklė-labai gera, bet 1 tomas: Patrinti viršelio kampai ir truputį kraštai. 2 tomas: Patrinti viršelio kampai ir kraštai, vieno puslapio paraštės gabaliukas nuplėštas (teksto neliečia), o viršus truoutį įplėštas. 3 tomas: Patrinti viršelio kampai ir truputį kraštai. 4 tomas: Patrinti viršelio kampai ir kraštai.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Hugo Viktoras - Vargdieniai (4 tomai)

Hugo Viktoras - Vargdieniai (4 tomai)

1959, Lietuvių kalba, Valstybinė grožinės literatūros leidykla, 4 tomai, k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: