Sergej Kozlov - Ežiukas rūke Padidinti

Sergej Kozlov - Ežiukas rūke

2012, Lietuvių kalba, "Nieko rimto", kietas viršelis, 372 p., iliustr., iliustravo Sigutė Ach

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,12 €.


4,45 €

Apie prekę

Sergejus Kozlovas (1939–2010) buvo visiškai nešiuolaikiškas rašytojas, tylus, niekuomet apie save neprimenantis. Neverta ginčytis, kam jis rašė – vaikams ar suaugusiesiems. Jis buvo tiesiog pasakininkas, o jo sukurtame pasakų miške gali nutikti tai, kas nutinka ir tikrame gyvenime. Pagal rašytojo pasaką „Ežiukas rūke“ sukurtas neužmirštamas animacinis filmas, įtrauktas į geriausių XX a. animacinių filmų sąrašus. Už savo kūrybą S. Kozlovas 2009 m. buvo apdovanotas Kornejaus Čiukovskio premija. „Ežiukas rūke“ – trumpų, švelnių ir pašėlusių pasakų rinktinė. Savo paprastumu, nonsenso stilistika, literatūrine verte šios trumpos istorijos prilygsta A. A. Milno „Mikei Pūkuotukui“, A. de Sent-Egziuperi „Mažajam princui“, tad knyga atvira ir patiems mažiausiems skaitytojams, ir didžiausiems literatūros smaguriams. Nuo padūkusio šėlsmo iki melancholiškos rimties...

Truputį patrinti viršelio kampai, nugarėlė paplyšusi ir apklijuota lipnia permatoma juosta, priekinio viršelio paviršius viršuje prie nugarėlės įplyšęs, ant viršelio yra kelios melsvos dėmelės, vidus-labai geras.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Sergej Kozlov - Ežiukas rūke

Sergej Kozlov - Ežiukas rūke

2012, Lietuvių kalba, "Nieko rimto", kietas viršelis, 372 p., iliustr., iliustravo Sigutė Ach

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: