Nauja Edmundas de Amičis - Širdis Padidinti

Edmundas de Amičis - Širdis

1989, Lietuvių kalba, Vyturys, 320 p., k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,06 €.


2,45 €

Apie prekę

Ši knyga skiriama visų pirma pradžios mokyklų moksleiviams nuo devynerių iki trylikos metų amžiaus ir galėtų vadintis: - "Vienerių mokslo metų istorija, kurią parašė vienos Italijos miesto mokyklos ketvirtos klasės mokinys". Sakydamas, jog knygą parašė, ketvirtos klasės mokinys, netvirtinu, kad ją parašė lygiai, tokią, kokią matote. Jis tiesiog kaip išmanydamas užrašinėjo į sąsiuvinį visą tai, ką matė., jatė, galvojo mokykloje ir namie. Metų gale jo tėvas iš tų pastabų sudarė knygą, stengdamasis neiškraipyti minčių ir, kiek įmanoma, jas išdėstyti sūnaus žodžiais. Po ketverių metų berniukas, jau gimnazistas, viską perskaitė ir dar šį bei tą pridūrė, nes gerai prisiminė žmones bei įvykius. Dabar, vaikai, skaitykite šią knygą ! Tikiuosi, kad ji suteiks jums ne tik malonumo, bet ir naudos.

Knyga neskaityta, bet vienoje vietoje apgadintas nugarėlė (matosi nuotraukoje) ir vienoje vietoje truputį apgadintas priekinio viršelio kraštas.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Edmundas de Amičis - Širdis

Edmundas de Amičis - Širdis

1989, Lietuvių kalba, Vyturys, 320 p., k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: