James Harpur - Kariai Padidinti

James Harpur - Kariai

2008, Lietuvių kalba, Presvika, 26 p., k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,21 €.


7,95 €

Apie prekę

Ar grumtųsi vienas prieš vieną, ar glaudžioje rikiuotėje, kariai visada guldė galvas, siekdami užkariauti žemes, miestus ir imperijas. Šioje knygoje pasakojama pasaulio karių - nuo aršiųjų asirų iki nuožmiųjų zulusų - istorija, priminsianti garsius karvedžius ir legendinius karius, lemtingus mūšius ir didvyriškus žygius, ginklus ir kovos taktiką. Sužinosite, kaip nuo mažens buvo ugdomi ir treniruojami bebaimiai spartiečių kariai, kaip narsioji karžygė Žana d'Ark įkvėpė prancūzus pakilti į kovą, perskaitysite apie kruvinus actekų papročius aukoti dievams žmones ir apie paslaptingus nindzių kovos būdus!

Būklė-labai gera, bet patrintas priekinio viršelio apatinis kamputis Įplyšusi ir patrinta nugarėlės apačia bei viršus, ant priekinio viršelio truputį įbrėžta, vieno puslapio apatinis kampas truputį palankstytas ir ant vieno puslapio kampo papiešta.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

James Harpur - Kariai

James Harpur - Kariai

2008, Lietuvių kalba, Presvika, 26 p., k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: