Nauja Zaleskis T. - Visata. Gyvybė. Žmogus Padidinti

Zaleskis T. - Visata. Gyvybė. Žmogus

1959, Lietuvių klaba, Valstybinė politinės ir mokslinės literatūros leidykla, 320 p., k.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,12 €.


4,95 €

Apie prekę

Šioje populiarioje apybraižoje bus kalbama apie daugelį klausimų, kuriuos tiria įvairios mokslo šakos. Skaitant knygas įvairiais mokslo klausimais, dažnai nepastebima vidinio ryšio tarp įvairių mus supančios aplinkos reiškinių. Kai skaitoma įvairiomis temomis ir įvairiomis progomis, nagrinėjami klausimai dažnai atrodo nesusiję su kitais aplinkos reiškiniais ir susidaro įspūdis, kad kiekviena paliesta sritis yra kažkas savarankiško. Tuo tarpu visa tai, kas yra aplink mus, visa reiškinių įvairovė yra tik vieningo materialaus pasaulio įvairūs pasireiškimai. Autorius šioje knygoje populiariai pateikia pagrindinius mokslo duomenis apie Visatą, mūsų Žemę, gyvybę Žemėje ir aukščiausią jos pakopą - žmogų. Turinys: Astronomijos mokslo raida. Žvilgsnis į erdves. Žvaigždės, jų medžiaga ir energija. Mūsų saulės sistema. Žemė ir jos palydovas. Žemės paviršius ir gelmės. Žemės paviršiaus chemija. Gyvybės atsiradimas Žemėje. Kaip vystėsi gyvybė Žemėje. Kova, atranka ir paveldimumas. Apie žmogaus kilmę. Žmogus ir aplinka.

Būklė-labai gera, bet truputį patrinti viršelio kampai ir kraštai, truputį patrintas galinis viršelis. Autoriaus dedikacija.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Zaleskis T. - Visata. Gyvybė. Žmogus

Zaleskis T. - Visata. Gyvybė. Žmogus

1959, Lietuvių klaba, Valstybinė politinės ir mokslinės literatūros leidykla, 320 p., k.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: