SKAITYTŲ KNYGŲ KNYGYNAS knygavisiems.lt

1. Pirkimo sutarčiai sudaryti būtinas Pardavėjo patvirtinimas, kad užsakymas priimtas (stebėkite užsakymo būklę savo paskirtyje). Nemokėkite už užsakymą, nesulaukę jo patvirtinimo. Duomenis, reikalingus apmokėjimui, gausite iš karto po užsakymo patvirtinimo.

2. Pirkėjai, užsisakantys knygas per elektoninį paštą ar pačiame knygyne (t.y. nepatvirtinę užsakymo per elektroninę parduotuvę), nedalyvauja lojalumo programoje ir jiems netaikomos akcijos, numatytos knygyno tinklalapyje.

3. Pirkėjas privalo apmokėti užsakytas prekes per 7 kalendorines dienas nuo užsakymo pateikimo. Jei pasirinkote, kad atsiimsite knygas knygyne, taip pat privalote atsiimti jas per 7 kalendorines dienas. Jei prekės neapmokėtos/neatsiimtos per nurodytą laiką, būtina pranešti apie tai Pardavėjui ir nurodyti kada už knygas atsiskaitysite/atsiimsite jas. Jei knygos nebus apmokėtos/atsiimtos per nurodytą laikotarpį užsakymas bus atšauktas ir knygos grįš atgal į prekybą.

4. Perkant knygas su siuntimu į kitą miestą, knygos išsiunčiamos tik gavus išankstinį apmokėjimą už jas. Pinigai grąžinami tik už nekokybiškas, prirašinėtas ar su kitais trūkumais knygas, kurių nepastebėjo pardavėjas. Jei prie knygos anotacijos yra pastaba apie knygos būklę, t.y. aprašyti visi knygos trūkumai, o pirkėjas perka tokią knygą, pinigai negrąžinami. Visos knygos siunčiamos Lietuvos pašto registruotomis siuntomis arba LPEexpress paštomatais. Perdavus siuntinį LP skyriui arba įdėjus į paštomatą, knygų pardavėjas už jį nebeatsako. Visos pretenzijos dėl siuntinio negavimo, apgadinimo ir t.t pateikiamos Lietuvos paštui. Siuntimas užtrunka iki 5 darbo dienų. Siuntinio registracijos kodas pateikiamas visada, išsiuntus knygas.

5. Paslauga - "apmokėsiu už knygas, kai jas man pristatys" - neteikiama. Knygas galima atsiimti ir apmokėti už jas tik knygyne Vilniuje, arba, jei knygos bus siunčiamos - apmokėti internetu. Nemokėkite, kol nesulaukėte užsakymo patvirtinimo. Kai užsakymas bus patvirtintas, jums ateis laiškas su mokėjimo rekvizitais. Banką tikriname po 14 val.

 

6. Jei prie prekės nėra krepšelio ženklo - tai reiškia, kad knygos šiuo metu neturime.

7. Prieš ateidami atsiimti užsakytos knygos/ų, būtinai pasitikrinkite ar tikrai dirbame tą dieną. Tai padaryti galite skyrelyje "Kontaktai ir darbo laikas" arba skyrelyje "Pradžia".

8. Laikui bėgant, knygos būklė gali keistis.