Patogiausias būdas nusipirkti knygą iš mūsų skaitytų knygų knygyno yra užsiregistravus - per krepšelį. Užsisakę norimą(as) knygą(s) būsite ramūs, kad niekas kitas jos(ų) jau nebenupirks Jums belaukiant atsakymo į užklausimą.

Registracijos procesas yra tikrai paprastas ir greitas. Jei abejojate dėl duomenų saugumo - būkite tikri - jokiems tretiems asmenims Jūsų duomenys nebus perduoti. Užsiregistravus galite iš karto užsisakyti norimas knygas.

Užsiregistruoti taip pat galima jau ir išsirinkus ir susidėjus knygas į krepšelį, tada sistema (paspaudus "pirkti") Jus perkels į registracijos lauką.

Paspaudus "krepšelį" matysite visą sąrašą išsirinktų knygų. Taip pat šiame lange galite ir išimti knygas iš krepšelio, jei apsigalvojote.

Kai jau norėsite knygas užsisakyti, spauskite "sekantis" ir kitame lange galėsite pasitikslinti adresą, jei knygas norėsite gauti paštu.

Paspaudę "toliau" būsite perkelti į knygų pristatymo parinktį. Kadangi knygynas yra Vilniuje, knygas atsiimti mūsų knygyne siūlome tik vilniečiams (arba svečiams, kurie planuoja apsilankyti Vilniuje netrukus). Kitiems pirkėjams knygas siunčiame paštu (dėmesio - siuntimo išlaidos numatytos Lietuvos teritorijoje. Jei pageidaujate siuntimo į užsienį, atsiųskite mums, prašome, į elektroninį paštą knygų, kurias norite pirkti, sąrašą, o mes jums parašysime, kiek kainuos siuntimas, nes siuntimas į užsienį brangesnis nei Lietuvos teritorijoje).( If you want to order books abroad, please send us a mail with the list of books you want to buy and we will write you the price of the books with shipping).

Kai knygas užsisakote paštu - apmokėti būtina bankiniu pavedimu. Tik matydami pervestus pinigėlius
sąskaitoje galėsime išsiųsti Jums knygeles.

Jei pasirinkote knygas atsiimti knygyne, galite atsiskaityti už jas iš karto bankiniu pavedimu , jei suma viršija 10 Eur., arba grynaisiais, atvykus į knygyną.

Dėmesio - nepamirškite patvirtinti užsakymo! Jei šito nepadarysite, užsakymas neužsiskaito ir Jūsų pasirinktas knygeles gali nupirkti kas nors kitas!

 

Paslauga - "apmokėsiu už knygas, kai jas man pristatys" - neteikiama. Knygas galima atsiimti ir apmokėti už jas tik knygyne Vilniuje, arba, jei knygos bus siunčiamos - apmokėti internetu.

 

Visus, reikalingus bankiniam pinigų pervedimui, rekvizitus gausite atskiru automatinius laišku arba rasite sąskaitoje faktūroje, kuri susigeneruoja, kai užsakymas patvirtinamas.

Nemokėkite, kol negaunate užsakymo patvirtinimo, nes atsitinka ir taip, kad knygutės nerandame lentynoje.

Laikui bėgant knygos būklė gali keistis.

 

Linkime smagaus apsipirkimo mūsų knygyne ir malonaus skaitymo! :)