Nauja Sidrys Linas - Ar laukti stebuklo? Mintys apie Lietuvos mediciną Padidinti

Sidrys Linas - Ar laukti stebuklo? Mintys apie Lietuvos mediciną

1997, Lietuvių kalba, Aidai, 158 p., m.v.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,09 €.


3,45 €

Apie prekę

Linas Sidrys (1951 m. birželio 13 Niujorke, Niujorko valstija ) – JAV lietuvis, gydytojas oftalmologas, chirurgas. Gydytojo oftalmologo R.Sidrio sūnus.
"Pasigirsta pastabų, kad Lietuvą per daug kritikuojame ir nekalbame apie tai, kas joje gera. Tai ne visai "Draugo" kaltė. Prieš metus, kai pradėjau straipsnių seriją apie Lietuvos mediciną, Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos vadovybė viešėjo Čikagoje. Profesorius Jurgis Brėdikis atsiuntė savo pareigūną daktarą Valavičių protestuoti prieš šiuos straipsnius. "Draugo" redaktorė pasiūlė Sveikatos apsaugos ministerijai atsiųsti straipsnių apie Lietuvos sveikatos apsaugą, tačiau, nors ji ir pasižadėjo tai padaryti, beveik nė vienas straipsnis nepasirodė. Ar čia dar vienas ministerijos aplaidumo pavyzdys, ar Lietuvoje iš tikrųjų nieko gero nevyksta? Lietuvos žmonės laimėjo Nepriklausomybės kovas, tačiau karo dėl laisvės dar nėra laimėję. Juos visus dar kausto sovietinės sistemos pančiai. Medicinoje pacientą ir gydytoją dar slegia sovietinių įpročių našta. Nesąžiningumas darbe, tinginystė, pasiteisinimai ir naujovių baimė suparalyžiavo visus. Kai 1941 m. birželio mėnesį suimti lietuviai keletą dienų buvo laikomi vagonuose, niekas nebandė jiems padėti. Tai lietuvių tragedija ir gėda. Panašiai ir dabar laikomi bejėgiai pacientai. Jie kenčia ir beprasmiškai miršta, nesulaukdami pagalbos iš Lietuvos piliečių. Lietuvių tauta dabar apimta liūdesio, baimės ir nuovargio". (Autorius)

Labai neženkliai palankstytas viršelis.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Sidrys Linas - Ar laukti stebuklo? Mintys apie Lietuvos mediciną

Sidrys Linas - Ar laukti stebuklo? Mintys apie Lietuvos mediciną

1997, Lietuvių kalba, Aidai, 158 p., m.v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: